Areál Zdravia Rozálka

Suvorovova 9, Pezinok, Pezinok

c674f797701.jpg
 
Areál Zdravia Rozálka
Mesto Pezinok je preslávené centrum malokarpatskej vinohradníckej a vinárskej oblasti už niekoľko storočí a v súčasnosti je známe aj ako mesto kultúry, umenia a jazdectva.

Pred niekoľkými rokmi sa zmodernizoval v Pezinku Areál Zdravia Rozálka, ktorý je ideálnym miestom pre jazdecký šport. Na mieste zanedbaných poľnohospodárskych objektov vyrástol moderný komplex pre ustajnenie koní s kolbiskami ideálnymi na všetky typy jazdeckých pretekov a vnútornou arénou.
Pre každodenné jazdenie, lonžovanie a skákanie sú k dispozícií vonkajšie jazdiarne. V zimných mesiacoch je k dispozícií jazdecká hala so špičkovým pieskovým povrchom s polypropylénovými vláknami a inými prísadami.

Ponúkame Vám najkvalitnejšie služby v oblasti jazdeckého športu:

- ustajnenie koní
- jazda na koni v areáli a okolí
- preteky a jazdecké podujatia
- škola jazdenia
- detská lúka a mini ZOO
- bistro Rozálka
- prenájom tenisových kurtov
- ubytovanie
- prenájom priestorov na školiace a športové účely
Areál  má svoju vysokú športovú, spoločenskú, estetickú a architektonickú úroveň. Práve pre tieto nevšedné vlastnosti sem ľudia chodia stále častejšie. Priťahuje a fascinuje ich najmä previazanosť človeka a koňa, ale aj vôľou a radosťou z prekonávania prekážok, túžbou víťaziť. 
Súčasťou každej letnej sezóny na Rozálke sú jazdecké preteky v rôznych disciplínach, ktoré sa po viacročnom úsilí stali pravidlom pre plné tribúny, účasť médií a významných osobností kultúrneho, spoločenského  a politického života. A práve týmto sa Areálu zdravia Rozálka podarilo naplniť jeden z cieľov, ktorý si predsavzala, a to spopularizovať jazdecký šport v akejkoľvek forme a prebudiť záujem, najmä mladých ľudí o prírodu a predovšetkým, o také ušľachtilé zviera ako je kôň.

Jazdenie

Vďaka krásnej prírode, dobrej polohe a pekným vychádzkovým trasám sa stal náš areál za posledné roky veľmi obľúbeným. Pre klientov, ktorí sa chcú v jazdení nejakým spôsobom zdokonaliť sú v areáli k dispozícii i tréneri jazdy na koni. V prípade záujmu vie areál zabezpečiť výučbu jazdenia na koni. Pre nevyhnutný oddych koní sú vynikajúce i vonkajšie výbehy s celkovou rozlohou cca 3 ha.

Hotel Rozálka

Hotel, ktorý tvorí dominantu jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov: hlavná budova s recepciou, reštauráciou a 20 izbami, depandance s 19 izbami a od roku 2014 nová budova s 22 izbami, modernou kongresovou sálou a salónikom.

Hotel Rozálka je ideálnou voľbou na aktívnu dovolenku, firemné akcie a rodinné stretnutia. Hotelový komplex disponuje tenisovými kurtmi, multifunkčným ihriskom s možnosťou zahrať si tenis, futbal, basketbal, volejbal, samozrejmosťou je možnosť jazdenia na koni aj pod vedením skúseného inštruktora. V bezprostrednej blízkosti hotela je aj detské ihrisko a mini ZOO. Hotel Rozálka je perfektné miesto na relax a dovolenku v súlade s prírodou.
Mini ZOO

Areál Rozálka pozýva najmenších a rodiny s deťmi na detskú lúku, kde na nich čakajú preliezky, hojdačky, ale najmä obyvatelia mini ZOO - ovečky, zajace a sliepky liliputky. Každú nedeľu v prípade pekného počasia areál organizuje vodenie detí na koníkovi.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
20,70 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava
Hotel Majolika ****
Zľava
5,60 km
53
950e0103534.jpg Modra

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Pezinský zámok
1,30 km
fe8e8733434.jpg Pezinok
Plaváreň - kúpalisko Pezinok
1,50 km
57d99a04615.jpg Pezinok
Malokarpatské múzeum
1,70 km
d354352b195.jpg Pezinok
Mestské múzeum v Pezinku
1,70 km
9c04c1b1296.jpg Pezinok
Reset Club
1,80 km
1bbacad9663.jpg Pezinok
Lyžiarsky klub Baba
1,80 km
9627f054948.jpg Pezinok
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.