Najlyže.sk - Dúbravka

Bagarova 20, Bratislava - Dúbravka, Bratislava - Dúbravka

39dff4e9746.jpg
 
NajLyže.sk - Dúbravka

Požičovňa lyží

Nechcete investovať do vlastného kvalitného lyžiarskeho vybavenia alebo ste len príležitostný lyžiar? Príďte si ho k nám požičať.

V našich požičovniach lyží v Bratislave pre Vás máme výbavu pre zjazdové i bežecké lyžovanie a snowboarding od rekreačnej úrovne až po tie aktuálne Top modely lyží svetových značiek ako napríklad Fisher rc4 world cup, Elan amphibio, Volkl racetiger, a pod.

Všetky lyže, snowboardy i bežecké lyže sú pravidelné servisované na kvalitných strojoch. Každoročne našu požičovňu lyží obmieňame, aby ste mali tie najlepšie a najkrajšie modely lyži, lyžiarok a iné lyžiarske príslušenstvo. Na našej pobočke nájdete vždy kompletnú ponuku lyžiarskeho sortimentu pre deti i dospelých. U nás si zapožičiate lyžiarskú výstroj aj na poslednú chvíľu, nakoľko disponujeme veľkým množstvom lyží. Lyže požičiavame samostatne alebo kompletne s lyžiarskymi topánkami, paličkami a prípadne helmou.

Team NAJLYŽE.sk sa špecializuje na predaj, požičovňu a servis lyží, snowboardov, lyžiarskych topánok, vrátane všetkého doplnkového zimného sortimentu. Na trhu pôsobíme už štyri roky, za ktoré sme vyhoveli požiadavkám tisícom zákazníkom, preto môžeme vyhlásiť, že sme tým pravým lyžiarskym obchodom aj pre Vás.

Na predajni poskytujeme dôležité rady pri výbere a nákupe nových či starších lyží, lyžiarskych topánok, snowboardov a najrôznejších doplnkov. Prichystali sme pre Vás široký sortiment ojazdených a nových lyži a lyžiarok a ostatného lyžiarskeho sortimentu pre deti i dospelých, ktoré pre Vás vyberáme starostlivo po celý rok.

Služby, ktoré poskytujeme:

-    Bazár - výkup - predaj
-    Požičovňa
-    Servis lyží a snowboardov
-    SKITEST
Celosezónna požičovňa

Sezónna požičovňa je najlepšie riešenie pre rastúce deti. Nestrácajte v zime čas častými návštevami požičovni lyží – požičajte si lyže pre vaše dieťa na celú sezónu. Výhody celosezónnej požičovne ocení každá rodina s deťmi, ktorá sa na hory dostane viac ako jeden krát za zimu. Deti rastu rýchlo a často im lyžiarska vystroj vydrží iba jednu sezónu.

Našou snahou je vyjsť v ústrety Vašim očakávaniam a požiadavkám. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
6,60 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava
Hotel Majolika ****
Zľava
25,70 km
53
950e0103534.jpg Modra

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Letné kúpalisko Lamač
0,60 km
db776543763.jpg Bratislava
Bowling Disco Club
0,60 km
c8f4fa87495.jpg Bratislava - Dúbravka
Kúpalisko Rosnička
1,10 km
1e9c93db187.jpg Bratislava
Rock Cafe
1,10 km
fd4bde9451.jpg Bratislava - Dúbravka
Pravá Soľná Jaskyňa
1,40 km
75a8bdac573.jpg Bratislava
Plaváreň Iuventa
1,50 km
47ba6b43447.jpg Bratislava
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.