Ranč na Striebornom jazere

Esterházyovcov 29, Galanta, Galanta

be95d635935.jpg
 
Ranč na Striebornom jazere

V blízkosti rušného juhoslovenského mestečka Galanta je Ranč na Striebornom jazere oázou žijúcou svojím vlastným pokojným životom. Tempo mu určujú zvieratá, ktoré sa tu chovajú. Kone sa využívajú na uľahčenie práce so stádom dobytka. Chovajú tu vyše 30 koní westernových plemien. Okrem toho má ranč kompletne vybavený areál na ustajnenie a tréning koní na ranči - výbeh, solárium pre kone, jazdecké povrchy vysokej kvality, dobytok na tréning, krytá kruhovka (koral), špičkoví tréneri a všetko potrebné pre pohodlie jazdcov. Jazdci popri práci trénujú dobytkárske a pracovné disciplíny, aby tak nadobudli väčšie zručnosti, ale aj pre radosť z jazdy a súťaženia. Všetko dodáva ranču neočakávanú atmosféru. Staňte sa aspoň na chvíľu pozorovateľom, možno aj súčasťou životného štýlu s jasnými pravidlami, ktoré určuje príroda.
Rozľahlý areál dýchajúci westernom a prírodou s dvoma jazerami s možnosťou rybolovu, tradičnou westernovou reštauráciou, tematickým detským ihriskom a jazdeckou školou. Načerpať nové sily a zreštarovať svoju myseľ po náročnom pracovnom dni sem chodia mladé rodinky, teenageri, ale aj tí skôr narodení. Tí, ktorí túžia mať ranč ako na dlani musia navštíviť unikátnu vyhliadkovú vežu, ktorá nie je jedinečná len svojim výhľadom, ale aj viacerými falošnými schodiskami.

Ubytovanie


Romantiku ranča dopĺňajú izby zariadené štýlovým nábytkom z dreveného masívu. Pripojenie k internetu pomocou WI-FI iba dokazuje, že život v prírode, country životný štýl a technológia kráčajú ruka v ruke s dobou.

Rodinné a spoločenské akcie, teambuilding a klubové výstavy

Dobrou voľbou iste bude aj výber ranča pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ plných emócií a zábavy. Svadby, rodinné a firemné akcie podľa požiadaviek klienta zorganizujeme na vysokej profesionálnej úrovni, ku ktorej neodmysliteľne patrí protokol, obsluha, kvalitné materiály a špičkový catering.

Náučné pobyty pre deti

Neuveriteľné prázdniny plné dobrodružstva zažijú všetky deti, ktoré sa tu rozhodnú stráviť horúce letné dni v indiánskom letnom tábore. Ranč má pripravený bohatý program aj počas školského roka : škola v prírode, jednodňové výlety, účelové cvičenia, to všetko v nádhernom prostredí ranča.
Vyhliadková veža

Tento galantský unikát ponúka svojim návštevníkom nevšedný očarújúci výhľad na Galantu a okolie. Veža nie je výnimočná len výhľadom, ktorý ponúka, ale aj viacerými slepými schodiskami, ktoré pobavia každého návštevníka.
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Penzión Bruder
Zľava
25,00 km
20
cace2cf5509.jpg Mojmírovce
Apartmán Nóra *****
Zľava
26,40 km
13
72774215461.jpg Dunajská Streda

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Ranč na Striebornom jazere - rozhľadňa
0,10 km
823dbc45321.jpg Galanta
Motokáry KF Racing
1,40 km
bb49a92f538.jpg Galanta
Renesančný kaštieľ
1,50 km
5a36d2b8488.jpg Galanta
Termál Centrum Galandia
1,70 km
75017adc855.jpg Galanta
Neogotický kaštieľ Esterházyovcov
1,90 km
76978d7f498.jpg Galanta
Vlastivedné múzeum Galanta
1,90 km
344267a4856.jpg Galanta
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.