SportPark - športovo-relaxačné stredisko

Nová ulica 64, Stupava, Stupava

da414b1a62.jpg
SportPark - športovo-relaxačné stredisko

Sport Park sa nachádza v blízkosti lesoparku mesta Stupavy, je v krásnom prírodnom prostredí a je súčasťou areálu Hotela Park. Je dobre prístupný autom z hlavnej cesty v smere na Borinku. Ponúkame Vám množstvo možností športového života a aktívneho pohybu, spojeného s príjemným oddychom a relaxáciou. Naše wellness a fitness služby Vám pomôžu zlepšiť a skvalitniť Váš životný štýl a tiež si oddýchnuť od každodenného stresu. V areáli SportParku sa nachádza 9 tenisových kurtov a bazén s beachvolleybalovým ihriskom, fitness & wellness centrum, bowling a krytá športová hala, ktorá má viacero možností využitia. K dispozícii je tiež útulný bar vybavený vkusným krbom a novým detským kútikom.
SportPark ponúka svoje služby rovnako svojim návštevníkom, ako aj firmám. Radi Vám zabezpečíme teambuildingové akcie, oslavy, párty, oslavy narodenín atď.
K dispozícii:

Wellness
Wellness znamená oddych, relax, či pohodu. K dispozícii Vám je vyhrievaná jaccuzzi ( teplota vody 36˚C ), vnútorný vyhrievaný bazén vybavený chrličom vody a masážnymi tryskami ( teplota vody 30 ˚C ), parná sauna a suchá ( fínska ) sauna s ochladzovacím bazénom a sprchami. V predaji sú jednorázové vstupy aj cenovo výhodné permanentky.

Fitness
Dvojpodlažné priestory fitness centra sú vybavené klimatizačným vzduchotechnickým zariadením. K dispozícii je 22 posilňovacích strojov a 8 kardiostrojov. V predaji sú jednorázové vstupy či permanentky. Fitness je ideálne pre udržiavanie kondície, na redukciu telesného tuku, či pestovanie svalstva. S formovaním postavy Vám radi pomôžu naši fitness tréneri ( Juraj Csonka, Lukáš Kujan).

Bowling
Ponúkame Vám dve bowlingové moderné dráhy so štýlovým ultrafialovým podsvietením. Bowling poskytuje vynikajúcu príležitosť, ako si spestriť večer s priateľmi, a rovnako pre deti je to výnimočný zážitok. V spolupráci s barovým zariadením v tesnej blízkosti bowlingových dráh vznikla ideálna možnosť aj pre väčšie či menšie firmy, ktoré by mali záujem spestriť svojim členom zamestnanie a dopriať im príjemne strávené spoločné chvíle v kolektíve v zmysle teambuildingových aktivít.

Bar
V útulnom bare SportParku Vás ponúkneme chladenými a ľadovými nápojmi počas letných dní, teplým čajom, či kávou v zime. Športovci ocenia minerálne vody a predovšetkým fitness proteínové drinky. Na deti našich zákazníkov už čaká útulný detský kútik.

Tenis
Deväť vonkajších antukových kurtov Vám umožní hrať kvalitný tenis na upravenom povrchu, ktorí ocenia začiatočníci, sezónni hráči aj profesionáli. Snažíme sa viesť mladých ľudí a deti k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu. Poskytujeme niekoľko možností aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu, či už pre jednotlivca ( tréner Hanka Chovanová ) alebo skupinovou formou ( detské tábory a tréningy Jeanette Husárovej ). V predaji sú hodinové vstupy, hodinové permanentky a celosezónna permanentka.
Športová hala
Krytá vykurovaná športová hala poskytuje možnosť letných športov aj počas zimy. K dispozícii sú 4 bedmintonové kurty a 2 tenisové kurty. Športová hala poskytuje množstvo možností pre športovo založené kolektívy. Radi pre Vás zorganizujeme športové turnaje ( florbal, futbal, hádzaná, tenis, bedminton ). V predaji sú hodinové vstupy na bedminton/tenis a cenovo výhodné hodinové permanentky.

Akcie
Počas letných dní Vás pozývame na návštevu letného bazéna, vybaveného lehátkami a letným barom, kde Vám príjemná obsluha ochotne pripraví nealkoholické a alkoholické nápoje a samozrejme miešané drinky. V tesnej blízkosti bazéna sa nachádza beachvolleybalové ihrisko a tiež Vám ponúkame možnosť Petanque.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
16,20 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava
Hotel Majolika ****
Zľava
20,30 km
53
950e0103534.jpg Modra

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Stupavský kaštieľ
1,20 km
e7532cea153.jpg Stupava
Múzeum Ferdiša Kostku
1,40 km
ad497b3e436.jpg Stupava
Múzeum ľudovej umeleckej výroby
2,20 km
a649ec6b611.jpg Stupava
Hrad Pajštún
2,70 km
715a3284299.jpg Borinka
Biofarma Príroda
2,90 km
a308df28598.png Stupava
Golf Club Pegas
4,70 km
d31a888e332.jpg Lozorno
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.