Hotel Avalanche

Štôla 116, 05937 Vysoké Tatry, Vysoké Tatry

249f3ae1638.jpg
HOTEL AVALANCHE***
Rodinný hotel s privátnym wellness vo Vysokých Tatrách 
Moderne zrekonštruovaný HOTEL*** AVALANCHE vo Vysokých Tatrách sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štôla priamo pod najvyšším tatranským vrcholom Gerlachovským štítom. Hotel Avalanche je ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku, aktívnych športovcov a turistov, romantické pobyty vo dvojici, relaxačné pobyty i menšie firemné akcie.
Ubytovanie
Ubytovanie poskytujeme v nadštandardne priestranných izbách s celkovou kapacitou 50 osôb (z toho 28 pevných lôžok a 22 prísteliek). K dispozícií sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a jeden apartmán. Všetky izby s kúpeľňou, WC, TV / LCD, rádiom, telefónom, trezorom a pripojením na internet. Ďalšia kapacita 10 pevných lôžok je vo vedľajšej budove Vily Viktória, kde je 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelok. Väčšina izieb má priestranný južne orientovaný balkón so širokým výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier, alebo Vysoké Tatry. Hotel má bezbariérový vstup a niekoľko bezbariérových izieb. Naši hostia si môžu oddýchnuť v hotelovom wellness s privátnym vstupom alebo sa môžu v letnej sezóne osviežiť vo vonkajšom prekrytom bazéne.
Jednolôžková / Single room: moderne zariadená, štandardne priestranná jednolôžková izba s balkónom; kúpelňa so sprchovým kútom; možnosť jednej pohodlnej prístelky;
Dvojlôžková izba DOUBLE: moderne zariadená dvojlôžková izba s balkónom alebo bez; kúpelňa so sprchovým kútom alebo vaňou; možnosť jednej pohodlnej prístelky;

Dvojlôžková izba LUX: nadštandardne veľká dvojlôžková izba; kúpelňa so sprchovým kútom alebo vaňou; možnosť dvoch prístelok formou rozkladacieho pohodlného dvojlôžka; všetky izby s priestranným balkónom; izby vybavené ľadničkou, fénom, SAT TV;

Apartmán LUX: veľký rodinný apartmán vybavený vlastnou kuchynkou s kompletným zázemím - chladnička, varná konvica, dvojplatnička, kuchynský riad; samostatná spálňa a obývacia miestnosť; samostatný vchod; dve pevné lôžka; dve lôžka formou rozkladacieho dvojlôžka; možnosť ďalšej prístelky; priestranný balkón;
Dvojlôžkové izby vo Vile Viktória: V bezprostrednej blízkosti hotela (40m) sú v priľahlom objekte Vily Viktória 4 komfortné dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok; V objekte je možné využívať aj vybavenú kuchynku;
Pre rodiny s deťmi

Hotel Avalanche *** predstavuje ideálne miesto na komfortné a pokojné trávenie dovolenky pre rodiny s deťmi. Nadštandardne priestranné izby Vám ponúknu dostatočný komfort aj pre pobyt 4 alebo 5 člennej rodiny. Pre tých, ktorý chcú byť aspoň v noci na chvíľu sami a oddýchnuť si od kriku Vašich ratolestí ponúkame 2 rodinné izby s oddelenými spálňami alebo apartmán LUX vybavený naviac komfortnou kuchyňkou.

Náš hotel Vám pre rodiny s deťmi ponúka:

Nadštandardne priestranné izby:

    Dvojlôžková izba LUX (2 pevné lôžka + 2 pohodlné prístelky);
    Rodinná izba (dve oddelené miestnosti: 3 pevné lôžka + 2 pohodlné prístelky);
    Apartmán LUX (samostatná spálňa, obývacia izba, kuchynka, 2 + 3)

Zábavu pre deti: vonkajšie detské ihrisko; vnútorný detský kútik; detský kútik priamo v reštaurácii; herňu so stolovým fotbalom, elektronickými šipkami; ihrisko na Petangue, požičanie hry pétanque; vonkajší prekrytý bazén s letnou prevádzkou;

Pre pohodlie rodičov: detské menu v reštaurácii; detské sedačky v reštaurácii; detská postieľka na izbu; prebaľovací pult; baby sitting - na objednávku;

Pre firmy

Hotel Avalanche*** je vhodným miestom pre organizovanie: menších firemných akcií; školení, seminárov; slávnostných večerí a posedení; pracovných stretnutí.
Pripravíme pre Vás: team buildingové aktivity, zorganizujeme grilovačku, varenie guláša.
Pripravíme Vám gastronomické služby: bohaté raňajky, coffee break, vynikajúce obedy a večere;
Konferenčná miestnosť/salónik: celková kapacita podľa typu sedenia 30 - 40 osôb; školiace vybavenie; coffee breaky;

Reštaurácia s krbom: kapacita 50 osôb; vonkajšia terasa; bar;
Hotelové služby / wellness
Hotel má k dispozícií privátne wellness, kde môžu hostia využiť whirpool, fínsku saunu, infrasaunu, parný box, masážnu sprchu a oddychovú zónu len pre vlastnú potrebu. Služby wellness sú ponúkané na základe objednávky vždy pre konkrétneho hosťa alebo skupinu. Každý hosť si môže vychutnať wellness bez rušivých vplyvov so svojou rodinou alebo partnerom a spestriť si pobyt vo vírivke napríklad pohárikom chladeného sektu. Samozrejmou súčasťou našich služieb je široká ponuka profesionálnych masáží. Objednať si môžete napríklad medovú masáž alebo masáž lávovými kameňmi.

V našom wellness môžete využiť: fínsku saunu, infrasaunu, vírivku, hydromasážny box,

Súčasťou wellness služieb sú aj: profesionálne masáže, fitness kútik so základnými posilňovacími strojmi, steper, stacionárny bicykel

Vonkajší letný bazén: v letných dňoch ponúkame osvieženie vo vonkajšom prekrytom bazéne, ktorý je otvorený zvyčajne od začiatku mája do polovice septembra; priľahlá oddychová zóna Vám umožní relaxovať a slniť sa priamo pod najvyššími štítmi tatier.

Pre našich malých hostí je k dispozícií: detský kútik, detský kútik v reštaurácií, detské vonkajšie ihrisko, herňa so stolným futbalom, elektronickými šípkami a ďalšími spoločenskými hrami.

Pre rodičov s deťmi sú bezplatne k dispozícií: detské postieľky na izbu; detské reštauračné sedačky; detské menu; prebaľovací pult;
Restaurant

V štýlovo a moderne zariadenej hotelovej reštaurácii je pre našich hostí pripravená ponuka špecialít slovenskej i medzinárodnej kuchyne. V útulnom prostredí pre Vás radi zorganizujeme rodinné oslavy, posedenia, promócie a iné podujatia. Pre tento účel je k dispozícií salónik s kapacitou 25 - 35 miest. V našom bare Vám okrem iného ponúkneme výber vynikajúcich slovenských a zahraničných vín, tradičných slovenských likérov, miešané nápoje či pohárik veľmi jemných jednosladových škótskych whisky. Pre hotelových hostí sú podávané bohaté bufetové raňajky od 7:30 - 9:30 a večere formou výberu z menu od 18:00 - 20:00; Reštaurácia je otvorená celoročne od 11:30 do cca 22:00.
Okolie   
Zaujímavé aktivity v blízkom okolí hotela (jazda na koni, štvorkolky, motokáry, zjazd na kolobežkách, horská bobová dráha, golf, vysokohorské výlety, paragliding, skialpinizmus, snežné skútre a množstvo ďalších adrenalínových aktivít v tatranskej prírode);

Aktuálne pobytové balíčky  

ZIMNÝ POBYT "RODINA"

Zvýhodnený pobytový balíček pre rodiny s deťmi na zimné obdobie. Zľavy na skipasy, privátne wellness, detský kútik, detská herňa.

VALENTÍN V TATRÁCH

Romantický pobyt pre dvoch na jednu alebo dve noci s chladeným sektom do privátnej vírivky, večerou pri sviečkach či kvetinovou výzdobou na izbe.

ZIMNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY

Zvýhodnené pobyty na zimné obdobie so zľavami do blízkych lyžiarskych stredísk a aquaparkov

VEĽKONOČNÝ POBYT

Veľká noc vo Vysokých Tatrách - pobyt na 3 noci, tradičná slovenská gastronómia, zľavy do aquacentier, privátne wellness.

JARNÝ RELAX POBYT

Doprajte si relax v hoteli Avalanche*** v privátnej vírivke s fľašou chladeného sektu, zohrejte sa vo fínskej sauna a infrasaune a pochutnajte na výbornej kuchyni.

JARNÝ POBYT
Výhodné pobytové balíky s raňajkami alebo polpenziou na jarné obdobie. Zľavy na wellness, do aquacentier alebo hotelové masáže.

VÍKEND PRE DVOCH                     

Romantický pobyt v komfortnej dvojlôžkovej izbe LUX s kvetinovou výzdobou, fľaša chladeného sektu do vírivky a romantická večera pri sviečkach s kvalitným vínom k večeri.

POBYT PRE SENIOROV

Cenovo zvýhodnený pobyt pre tých, ktorý si chcú naplno užiť jeseň svojho života.

Tešíme sa na vašu návštevu.
Cenník a poplatky
Sezóna Platné od - do Min. počet nocí Min. počet osôb Cena
Celoročne 1. Január - 30. December min. 1 noc min. 2 osoby 72,00 €
(2 lôžková izba / noc)
Celoročne 1. Január - 30. December min. 1 noc - 40,00 €
(1 lôžková izba / noc)
Celoročne 1. Január - 31. December min. 1 noc min. 1 osoba 40,00 €
(Osoba / noc)
Celoročne 1. Január - 30. December min. 1 noc min. 2 osoby 120,00 €
(Apartmán / noc)
Celoročne 1. Január - 30. December min. 1 noc min. 3 osoby 112,00 €
(Izba / noc)
Raňajky 5,00 €
Obed -
Večera 9,00 €
Polpenzia 14,00 €
Plná penzia 21,00 €
Prístelka 20,00 €
(noc)
Parkovné -
Rekreačný poplatok -
Vrátna kaucia -

 

Cenník podrobnejšie
Cenník ubytovania pre rok 2018/2019 (ceny za izbu a noc s raňajkami)

Typ izby / Celoročne okrem vybraných termínov / Silvester 30.12.2018 - 1.1. 2019* / Veľká Noc

Jednoposteľová izba SINGLE / 40 € / 64 € / 50 €

Dvojposteľová izba DOUBLE (možnosť 1 prístelky) / 72 € / 128 € / 84 €

Dvojposteľová izba LUX (možnosť 2 prístelok) / 82 € / 138 € / 94 €

Rodinná izba FAMILY (3 lôžka, možnosť 2 prístelok) / 112 € / 204 € / 134 €

Apartmán LUX (2+2 lôžka; možnosť ďalšej prístelky) / 120 € / 218 € / 140 €

Cena za prístelku / 20 € / 38 € / 30 €

Už od 2 nocí ponúkame ZĽAVY z pultových cien

neváhajte nás kontaktovať - radi pre vás pripravíme kalkuláciu pobytu na mieru

Cenník ubytovania obsahuje ceny na izbu s raňajkami a príslušnú DPH. V cenníku nie je zahrnutá miestna daň z ubytovania vo výške 0,4 Eur za dospelú osobu/noc. Ubytovanie na prístelkách je kalkulované zvlášť.

* Silvestrovský pobyt - cena je kalkulovaná od min. 3 nocí; cena je s polpenziou a silvestrovskou zábavou;
** Veľkonočný pobyt - cena je kalkulovaná od min. 3 nocí; cena je s polpenziou;

Zľavy z pultového cenníka:

Dieťa do 4 rokov: grátis bez nároku na lôžko;
Dieťa do 15 rokov: 50% z ubytovania na prístelke;
Senior nad 60 rokov: 20% z ubytovania na lôžku;

Akceptujeme menšie a tiché rasy psov. Príplatok za psa je 10 €/ noc
Nestrážené parkovisko je k dispozícii pre hotelových hostí zdarma.

Cenník stravovania:

Kategória / Raňajky / Večera / Polpenzia / Plná penzia

Dieťa do 4 rokov / Grátis / Grátis / Grátis / Grátis
Dieťa do 15 rokov / 2,5 € / 5 € / 7,5 € / 11,5 €
Dospelý / 5 € / 9 € / 14 € / 21 €

Cenník Wellness:

VSTUP WELLNESS / 1 hod / 2 hod
Dieťa do 4 rokov / Grátis / Grátis
Dieťa od 4 do 15 rokov / 5 € / 7 €
Dospelý / 10 € / 14 €

Check in je štandardne od 14:00; (v prípade požiadavky skoršieho nástupu prosím kontaktujte recepciu - skúsime Vám vyhovieť)

Check out je štandardne do 10:00; (v prípade požiadavky neskoršieho odchodu prosím kontaktujte recepciu - skúsime Vám vyhovieť)
Zľava
Už od 2 nocí ponúkame ZĽAVY z pultových cien
Dieťa do 4 rokov - GRÁTIS bez nároku na lôžko s raňajkami
Dieťa od 4 do 15 rokov - 50% zľava z ubytovania na prístelke
Senior od 60 rokov a ZŤP - 20% z ubytovania na lôžku
Od 3 nocí privátny vstup do wellness v cene
Získaj 2 € za pobyt!
Vybavenie
Min. obsadenosť:
1
Max. obsadenosť:
50
Bezbariérový prístup:
Áno
Internet v objekte:
Áno
Počet spálni:
15
Oplotenie objektu:
1
Počet WC:
17
Spôsob kúrenia:
Tuhé palivo
Vybavenie kúpelne:
Sprcha, Vaňa
Rozloženie izieb:
2 x 1-lôžkové, 6 x 2-lôžkové, 6 x 2 lôžkové +2 prístelky, 1x APT
Pobyt s domácim zvieraťom:
Zviera nie je povolené
Fajčenie v objekte:
Nie
Mobilný signál:
Telekom, O2, Orange
Výbava pre deti:
Hračky, Šmýkačka, Detská postieľka, Hojdačka, Detský kútik, Detské ihrisko
Vybavenie kuchyne:
Poháre, Taniere
Pri objekte:
Posedenie, Gril, Terasa
Vybavenie izieb:
Rádio, TV, Satelit, Balkón, Prístelka
Športové možnosti:
Fitness, Vonkajší bazén, Futbal, Šípky, Stolný futbal
Vybavenie pre wellness:
Sauna, Jacuzzi, Masáž, Bazén
Možnosti stravovania:
Raňajky, Polpenzia, Večera, Plná penzia, Bez stravy
Spoločenská miestnosť:
Áno
Spoločenské priestory:
Neuvedené
Najbližšie
Parkovanie:
strážené parkovisko pri objekte (16 parkovacich miest)
Autobusová zastávka:
200 m
Vlaková zastávka:
1 km
Potraviny:
200 m
Reštaurácia:
v objekte
Ostatné
Majiteľ hovorí jazykmi:
Neuvedené
Spôsob platby:
Platba v hotovosti

Nie sú označené žiadne obsadené termíny.
Dostupnosť termínov si môžete overiť po uskutočnení predbežnej rezervácie.

04.2020 - 04.2021
Posledná aktualizácia: 04.06.2019
10
Október  2020
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
11
November  2020
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
12
December  2020
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
01
Január  2021
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
02
Február  2021
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
03
Marec  2021
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
04.2020 - 04.2021
Posledná aktualizácia: 04.06.2019
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí boli ubytovaní a využili službu portálu www.slovago.sk
Eva 20.12.2018 12:12:06
pekné prostredie hotela, dobrá lokalita, výborné raňajky, pohodlné postele, určite sa vrátime
 

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Penzión Biela Voda
Zľava
16,10 km
19
c6bbed89114.jpg Veľká Lomnica
Hotel Guľa
Zľava
3,80 km
39
935ed552537.jpg Batizovce, okr. Poprad
Hotel Rysy ***
Zľava
5,20 km
100
ae411423738.jpg Tatranská Štrba
Penzión Chalúpka
Zľava
5,90 km
17
7246dff0441.jpg Štrba
Vila Linda
Zľava
12,40 km
28
b30966d3405.jpg Stará Lesná
Penzión Baďo ***
Zľava
12,70 km
65
b45d3d1d618.jpg Stará Lesná

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Tatranské kúpele Lučivná
3,00 km
279a4ceb641.jpg Lučivná
Autopožičovňa Poprad
3,70 km
1155564d116.jpg Batizovce
Kaštieľ Lučivná
4,60 km
68edc781715.jpg Lučivná
Snow Park Lučivná
5,00 km
b3677d0f970.jpg Lučivná
Mini ZOO Hotel Nezábudka
5,10 km
5e0be3c9979.jpg Tatranská Štrba
Motokáry Tatry
5,50 km
0286d31e70.jpg Svit
/images/users/0/default.png
Kontaktná osoba Peter Ľupták
" Ubytovateľ nebýva v objekte "

Hodnotenie [1]

 • Lokalita
  100,00%
 • Personál
  100,00%
 • Služby
  100,00%
 • Vybavenie
  100,00%
 • Čistota
  100,00%
 • Atrakcie v okolí
  100,00%
 • Strava
  100,00%
 • Cena
  100,00%
 • Priemer
  100,00%
Pridať hodnotenie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.