SUWISPORT Bratislava

Stará Vajnorská 11, Bratislava, Bratislava - Nové Mesto

195fa2d5710.jpg
SUWISPORT Bratislava
Ponúka široký sortiment nových i jazdených lyží, lyžiarok, príslušenstva a technického oblečenia pre začiatočníkov, pokročilých, expertov, ale aj pre deti. Neváhajte nás navštíviť osobne a presvedčíte sa mielen o špičkovej kvalite ponúkaných výrobkov, ale aj o vysokej odbornosti nášho personálu.
POŽIČOVŇA

Zajtra odchádzate na lyžovačku a nemáte ani lyže ani oblečenie? Žiadny problém! Naša požičovňa lyží je tu práve pre Vás. Vystrojíme začiatočníka, pokročilého aj skúseného lyžiara. Ako jedimá predajňa na Slovensku ponúkame možnosť zapožičať si luxusné lyžiarske oblečenie so špičkovými technickými parametrami. Ak ste aktívny lyžiar, hľadáte dlhodobé riešenie, chcete lyžovať každý rok na nových lyžiach a zároveň ušetriť, ponúkame Vám na prenájom takmer celý náš sortiment nového aj použitého výstroja pre deti alebo dospelých za výhodných podmienok. Už nemusíte kupovať pre deti každý rok novú výstroj. Prenajmite si ho a ušetrite svoju peňaženku aj životné prostredie! Navyše Vám ponúkame možnosť zapožičať si na testovanie svetové lyžiarske novinky ešte pred kúpou a vylúčiť riziko nesprávneho výberu výstroja .

POISTENIE

Chystáte sa na hory a máte od nás prenajatý lyžiarsky výstroj, o ktorý sa bojíte? Využite úrazové poistenie na hory a poistite seba aj svoj výstroj! Naša firma ponúka komplexné poistenie, s ktorým si lyžovačku užijete bez starostí. Už sa nemusíte báť o to či sa vaše požičané lyže poškodia alebo ich niekto ukradne.

BAZÁR

U nás v predajni Vám okrem špičkového nového tovaru ponúkame aj široký výber kvalitného použitého lyžiarskeho výstroja pre každého. Súčasť jazdeného tovaru je   kompletný servis ktorý predlžuje jeho životnosť a robí z neho niečo viac ako len použitý tovar. Kúpou detského výstroja u nás Vám garantujeme jeho odkúpenie. Príďte si k nám vybrať z toho najlepšieho a najkrajšieho sortimentu v našom najväčšom bazáre na Slovensku!
Suwisport s.r.o.
Firma Suwisport s.r.o. ktorá v súčasnosti prevádzkuje najväčšiu špecializovanú predajňu nového lyžiarskeho výstroja, najväčší bazár lyžiarskych potrieb na Slovensku v Bratislave a zároveň poskytuje najväčšiu ponuku jedinečných služieb pre lyžiarov na západnom Slovensku, spája svoje sily so skúsenosťou známej Košickej lyžiarskej rodiny Hrehorovcov, ktorej členovia boli aj sú v súčasnosti aktívnymi reprezentantmi Slovenska v zjazdovom lyžovaní a už od roku 1990 prinášajú pre svojich zákazníkov z celých Košíc a širokého okolia len tie najkvalitnejšie produkty a poradenstvo. Pre všetkých nových aj súčasných zákazníkov garantujeme zodpovednosť pri poradenstve, kvalitu za primeranú cenu.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
6,80 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava
Hotel Majolika ****
Zľava
19,40 km
53
950e0103534.jpg Modra

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Full Swing Golf Club
1,00 km
f5e816dc471.jpg Bratislava - Rača
Motokáry
1,00 km
93f35615999.jpg Bratislava
Team Up
1,10 km
392f1626152.jpg Bratislava
Bratislava Paintball
1,30 km
7da06e72574.jpg Bratislava - Nové Mesto
NajLyže.sk
1,30 km
b00042bd720.jpg Bratislava - Ružinov
NajBike.sk
1,30 km
c4b565ec78.jpg Bratislava - Ružinov
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.